Hakkımızda

YÖRE Grup’un iştirak şirketlerinden biri olan BİLBA İNŞAAT, 2008 yılında Gebze’de kuruldu.  Bilba İnşaat; tecrübe ve birikimlerini, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini ve teknik hizmetlerdeki başarılarını, değerli müşterilerine aktarmak üzere yola çıktı.

 

Mühendislik ve inşaat konulu sektörde, projelendirmiş olduğumuz yol haritamızda; bizlere çalışma heyecanı katan bütün özelliklerimizi maksimum hizmet kavramı altında bir araya getirdik.

 

Fiyat rekabetine dayalı mevcut piyasada, diğer firmalara da öncü olmak adına, hizmet kalitesini temel alan uzman mimar ve mühendis kadromuzla sektördeki yerimizi aldık.

 

Bilba İnşaat; kurumsal kimliğinin önemini kavramış, çağdaş ilkelerinden ödün vermeyen, etik değerlerine sahip, kalitesini ve güvenirliliğini sürekli yükseltmek için ‘müşteri odaklı’ olarak çalışmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

 

Bilba İnşaat;  bugünkü konum kitlesinde, kadro yapısının nitelikleri ve hizmet içi dağılımın büyük önem arz ettiğinin farkında olarak Bilba İnşaat çalışanlarına gereken yatırımları yapmakta ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmeye gayret göstermektedir.

 

Sağlamlığı temin etmeyi, müşteri memnuniyetini artırmayı, mükemmelliği yakalamayı, pratik çözümler üretmeyi, çalışma performansını sürekli hale getirmeyi ve modern yeniliklere açık olmayı bir ilke edinmiştir.

 

Deneyimli ve uzman personellerimiz, sizlere en iyi şekilde hizmet vererek sizleri memnun etme amacındadır.

 

VİZYONUMUZ

 

Bilba İnşaat; çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve verimliliğinin, dolayısıyla rekabet gücünü artırıp sürekli gelişen kitlesi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkaran bir şirket olmak amacındadır.

 

Bilba İnşaat; müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen ve onun da ötesine geçen hizmet kalitesi ile mühendislik ve inşaat sektöründe kendisine sağlam bir yer oluşturma hedefindedir.

 

Bilba İnşaat olarak tüm hizmetlerimizi, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetimizin ve sistemimizin sürekli geliştirilmesi için tüm çalışmalarımızı gelişim odaklı sürdürüyoruz.

 

Şirketimizde görev yapan tüm çalışanlarımızın düşüncelerinin, verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığına ve mutluluğuna önem veriyoruz.

 

İsmail Keskin - İnşaat Mühendisi (Yönetim Kurulu Başkanı)

Aydın Keskin - İnşaat Mühendisi  (Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)